Realizacje – historie naszych klientów

STYCZEŃ 2019

Wybory do Rady Pracowników Polskiej Agencji Prasowej S.A.

W połowie stycznia otrzymaliśmy zapytanie dotyczące systemu do przeprowadzenia wyborów do Rady Pracowników w Polskiej Agencji Prasowej S.A.

W związku z tym, że wybory zaplanowano na 22 stycznia, zaprojektowaliśmy rozwiązanie w oparciu o platformę Głosuj24. W ramach projektu dostosowaliśmy graficznie wygląd karty do głosowania, a także udzieliliśmy PAP S.A. wsparcia w zakresie przygotowania regulaminu wyborów.

Wybory odbyły się w dniu 22 stycznia, ponad 400 pracowników zlokalizowanych na całym świecie było uprawnionych do głosowania i już w pierwszej turze udało się uzyskać wymaganą frekwencję. Nad całością wyborów czuwał dedykowany opiekun z naszej firmy.

PAŹDZIERNIK 2018

Wybory do Rady Pracowników Polskiego Radia S.A.

W drugiej połowie 2018 roku rozpoczęliśmy rozmowy z przedstawicielami Polskiego Radia w sprawie możliwości przeprowadzenia wyborów do Rady Pracowników. Przedstawicielom Polskiego Radia zależało przede wszystkim na tym, aby w Wyborach mogli wziąć nie tylko pracownicy przebywający na stałe w warszawskiej siedzibie Radia, ale także korespondenci rozsiani po całym świecie.

Podczas kilku spotkań wspólnie udało nam się zaprojektować rozwiązanie w oparciu o naszą autorską platformę Głosuj24.pl

Poza głosowaniami internetowymi, dla klienta przygotowaliśmy również 50 drukowanych kart plastikowych, zamkniętych w zabezpieczonych kopertach, które zawierały specjalny kod PIN umożliwiający głosowanie na miejscu w siedzibie Polskiego Radia, osobom, które nie posiadały firmowego adresu e-mail, a nie chciały do tego celu wykorzystywać adresu prywatnetgo.

Wybory odbyły się w dniu 15 października, uprawnionych do głosowania było niemal 1300 pracowników i już w pierwszej turze udało się uzyskać wymaganą frekwencję. Nad całością wyborów czuwał dedykowany opiekun z naszej firmy.

LUTY 2018

Obsługa głosowań Rady Naukowej Instytutu Lotnictwa

Instytut Lotnictwa to jedna z najstarszych polskich instytucji naukowych, założony został bowiem w 1926 roku. Pracami ośrodka kieruje Rada Naukowa, która regularnie spotyka się podczas posiedzeń Rady, na których podejmowane są kluczowe decyzje oraz uchwały.

W niektórych jednak przypadkach, członkowie Rady z różnych względów nie są w stanie zebrać sie w jednym miejscu by podjąć niezbędne uchwały, dlatego Instyt postanowił zakupić jako narzędzie pomocnicze do tego celu system Głosuj24.

System Głosuj24 pozwala Radzie Instytutu podejmować uchwały nawet wówczas, gdy jej członkowie przebywają w danym momencie w różnych zakątach świata.

Rada Instytutu korzysta z systemu Głosuj24 od początku 2018 roku.

PAŹDZIERNIK 2017

Wybory do Rady Pracowniczej w firmie Teknos

Pod koniec 2017 roku skontaktowali się z nami przedstawiciele międzynarodowego koncernu Teknos, gdyż poszukiwali prostego i intuicyjnego systemu do przeprowadzenia wyborów do Rady Pracowników w polskim oddziale swojej firmy. W bardzo krótkim czasie przygotowaliśmy oraz skonfigurowaliśmy dla nich konto w systemie Głosuj24, który w owym czasie był jeszcze na etapie testów.

W ciągu zaledwie tygodnia, dostosowaliśmy system do potrzeb klienta poprzez m.in. graficzną modyfikację karty do głosowania, podmianę domyślnego logotypu systemu Głosuj24 na logotyp firmy Teknos.

Wybory odbyły się w dniu 22 grudnia. Do pracowników został w tym dniu wysłany unikalny link umożliwiający głosowanie, a nad całym procesem czuwał dedykowany opiekun z naszej firmy.

W wyborach udało sie uzyskać niezbędną frekwencję już w pierwszej turze.